ŞİRKET PROFİLİ

Otomasyon ve endüstriyel elektronik konularında yazılım ve tasarımlar gerçekleştirmek için kuruldu. Kuruluşundan itibaren kurucularının sektörel tecrübe ve bilgi birikimlerine kuruluştan sonraki kolektif çalışmalarını da ekleyerek otomasyon cihazlarının üretimlerine başlamıştır.

Firmamız, endüstriyel ve bina otomasyonu alanlarında, gerekli çalışmaları yaparak konusunda lider olmayı hedeflemektedir. Kapasitemizi genişletirken, firmamız dizayndan üretime, yeni teknolojilerden sektör ihtiyaçlarına kadar her alanda yatırım yapmaya devam etmektedir.Kuruluşundaki amaç, yazılım ve elektronik sistem tasarımı konusundaki uzmanlık, uygulama ve bilgi birikimi ile endüstriyel elektronik sistemler ve kart tasarımı konusundaki deneyim, uzmanlık bilgilerini birleştirerek, elektronik ve yazılım destekli otomasyon sektöründe daha kapsamlı ve nitelikli hizmet vermektir.

AID Controls, hedeflerini her zaman, müşterilerinin beklentilerinin de ilerisinde tutmayı prensip edinmiş olup, sahip olduğu yenilikçi ruhu, müşterilerine sağladığı çözümlere eksiksiz olarak yansıtmaktadır.

İletişim

İstanbul
Helenium Twins Residence
Soğanlık Yeni Mh.
Baltacı Mehmet Paşa Sk.
No:1 B Blk D:1 Kartal
+90(216) 306 31 28

Kısayollar